Erotická Seznamka Pro Tebe

Jediný, který snad ještě o ničem nevěděl byla má žena Jana. Teprve až začala Věrka slastí sténat, otočila se k nám. Věrka si vzala Pavlův ocas do úst a kouřila ho, až začal Pavel samovolně přirážet. Netrvalo dlouho a byl jsem blízko vystříknutí. Nikoho v tu chvíli ani nenapadlo, že Věrka s Pavlem sebou nemají plavky, to úporné vedro a alkohol co jsme vypili nám nedovolilo se nad tím ani pozastavit. Bylo to příjemné odpoledne a po téhle zkušenosti nebylo poslední. Osedlala si mne a začala na mně řádit jak pominutá. K tomu bylo potřeba hodně velká dávka sebevědomí, nebo chladná rozvaha. Ležel jsem na zádech a tak viditelná reakce na ten pohled na sebe nedala dlouho čekat.

To už sem to nevydržela a zakřičela „ANOOO!"
Nesměle jsem zašeptala"halo,jsi tu?"
Na konci bylo ps:připrav si pro mne prdelku!
Přestal,seskočil ze stolu,přistoupil ke mně a zašeptal mi do ucha"byla jsi moc šikovná a za odměnu tě naučím něco,co se Ti bude moc líbit.Ale musíš mi věřit,ano?"Po letech sem znovu zažila ten pocit napětí,jestli se ozve ,napíše ,zavolá?Nic.Začal se mi stahovat žaludek ,ale dole v mojí kundičce začalo být mokro.Co kdyby teď někdo cizí přišel a viděl mě tu takhle oblečenou.Byla to vzrušující představa. Chtěla bys ošukat?"Kývla jsem a tajně doufala, že to nebude bolet.Prst si namočil v mojí milostné štávě a znovu se vrátil k prozkoumávání."

ona hlada jeho

Můj boj s erotickými pomůckam


V půlce cesty jsem to vzdala a vracela se zpět k domovu,připomínajícíženu těsně před porodem a přihlížejícím s fantazií jsem mohla připomínat třicetiletou ženu s obrnou. Šla jsem jako, když se vám chce na malou a snažíte se dojít a nepřivodit si nehodu. Chce to čas a cvik a jednou, určitě přijdeme na to,co tyto hračičky umí.Zatím to je pro mě jen důvod k pousmání.
Nestalo se tak. Co se Venušin kuliček týká, tak ty jsem si zavedla a naivně myslela, že přijde okamžitá slast a já budu naprosto vyřízená. Pokud mne v ten den někdo pozoroval musel se velmi dobře bavit. Postupně tedy v naší skříni přibyl malý i velký vibrátor, vibrační motýlek, důtky, Venušiny kuličky a i svíčky nesměly chybět. Jsem s manželem už 12 let.Naše manželství je pevné, věrné a spokojené.